Miejskie Centrum Kultury
im. Henryka Bisty


  • Koncert promujący nową płytę Dawida Janiaka
    Koncert promujący nową płytę Dawida Janiaka
    Więcej
  • Dziadek do orzechów
    Dziadek do orzechów
    Więcej
  • Maluchy W Krainie Dźwięku
    Maluchy W Krainie Dźwięku
    Więcej
  • Koncert Alicji Majewskiej
    Koncert Alicji Majewskiej
    Więcej
  • Blue Cafe akustycznie
    Blue Cafe akustycznie
    Więcej
  • Koncert Jesienne Róże, Grzegorz Płonka Trio
    Koncert Jesienne Róże, Grzegorz Płonka Trio
    Więcej
  • Franek Włóczęga i legend księga
    Franek Włóczęga i legend księga
    Więcej
  • Hanysy 2017
    Hanysy 2017
    Więcej
  • Mąż mojej żony – spektakl teatralny
    Mąż mojej żony – spektakl teatralny
    Więcej
  • Nowe przygody w Akademii Pana Kleksa – bajka muzyczna
    Nowe przygody w Akademii Pana Kleksa – bajka muzyczna
    Więcej
  • Wiedeńska Gala Noworoczna Narodowej Orkiestry Królewskiej Odessy
    Wiedeńska Gala Noworoczna Narodowej Orkiestry Królewskiej Odessy
    Więcej

Legenda kolorów:

Rozrywka: koncerty, kabarety
sztuka icon
Sztuka: teatr, wystawy
Edukacja: warsztaty, projekty, dla dzieci
 
Rezerwacja biletów:
Rezerwacji biletów wstępu na imprezy można dokonywać pod numerem telefonu +48 32 2486 240 wew. 24 oraz 512 024 062, a także pocztą elektroniczną na adres: bilety@mckrudasl.pl. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi zasadami rezerwacji i sprzedaży biletów – TUTAJ

Ogłoszenie wyników o wyborze ofert dotyczących organizacji i prowadzenia zajęć w ramach sekcji i kół zainteresowań w Miejskim Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej.


Do 31 maja 2017r. wpłynęło 19 ofert. Po ocenie Komisji Konkursowej powołanej przez Dyrektora MCK w składzie:
Katarzyna Furmaniuk – dyrektor MCK
Anna Roszczyk – kierownik organizacji imprez MCK

maksymalną ilość punktów otrzymały następujące oferty:
1. Taniec nowoczesny – Izabela Nowrotek, Marta Krzyśka
2. Tańce w kręgu dla seniorów – Ewelina Dąbrowska-Kuśnierz
3. Grupa teatralna ADEPT- Halina Latoszek, Bartłomiej Latoszek
4. Nauka gry na keyboardzie – Artur Kowalczyk
5. Plastyka – Ewa Ambroziak
6. Zajęcia wokalne – Monika Żukowska
7. Autorskie wykłady z zakresu Religioznawstwa i Kulturoznawstwa – Maria Jolanta Wolna
8. Warsztaty teatralne – „Życie w teatrze, teatr w życiu” – Łukasz Kabus
9. Konfraternia miłośników zacnej sztuki scenicznej (zajęcia dla dorosłych, jako alternatywa dla rutyny życia codziennego) – Teresa Adamkiewicz,  Mirosław Orzechowski
10. Zespół Pieśni i Tańca „RUDZIANIE” im. Jana Mazura – Daniel Dziubka, Katarzyna Łukaszczyk
11. Kurs tańca towarzyskiego – Agnieszka Szopa
12. Flamenco inspired – Anita Sułkowska


Następujące oferty zakwalifikowały się do negocjacji:
1. Zajęcia arteterapia – Tomasz Kwiatkowski
2. Warsztaty gry na perkusji – Tomasz Kwiatkowski
3.  Grupa dziennikarsko-filmowa – Bożena Langner
4.  Zajęcia wokalne indywidualne dla młodzieży – Renata Dworak
5. Zajęcia wokalne dla seniorów– Renata Dworak

Pozostałym osobom dziękujemy za złożenie oferty.