20 października 2022 /czwartek/ godz. 18.00 – Kawiarenka Artystyczna
 
Bilety w cenie: 20 zł
 
 przycisk online
 

Gościem spotkania będzie JACEK KAWALEC, który zaprasza Państwa do Kawiarenki - TUTAJ

Prowadzenie: Hanna Grabowska-Macioszek, redaktor naczelna „Gońca Górnośląskiego
 
Jeśli randkować, to tylko z nim i jestem bardziej niż przekonana, że byłoby to spotkanie pełne emocji, bo to świetny facet, ale przede wszystkim artysta absolutny, aktor filmowy, serialowy, teatralny, wokalista, gwiazda telewizji, więc na pewno byłoby przeinteresująco… No tylko, że on od dawna już randkować nie chce, a tym bardziej w ciemno.
 
Jacek Kawalec bowiem, dziś spełnia się niemal na 100 procent muzycznie! Autor takich projektów „Muzyczne twarze Jacka Kawalca”, czy „Jacek Kawalec śpiewa Joe Cockera”, które z powodzeniem podbijają serca nie tylko wiernych fanów artysty, ale i rzesze nowych entuzjastów jego twórczości. Bo Jacek Kawalec to dziś wokalista legendarnej już Budki Suflera! Kto słyszał jego wokal, ten wie, że lepszy byłoby niełatwo, a ten kto nie słyszał, nich żałuje i zaległości nadrobi. I będzie ku temu okazja już 20 października w Kawiarence Artystycznej Miejskiego Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej. Czekam na Państwa wraz z moim gościem: Jackiem Kawalcem. Do zobaczenia!
 
Hanna Grabowska-Macioszek
 
- - - - - - - - - - -
 
"Kawiarenka Artystyczna" to cykl spotkań z artystami Śląska i nie tylko, który ruszył w MCK w styczniu 2022 roku. Znani, nieznani… O co zatem chodzi? Znani, popularni, rozpoznawalni, a nawet słynni na Śląsku i w całej Polsce: z ekranu naszych teleodbiorników, a wiec z seriali, filmów kinowych, scen teatru, estrady… Tacy będą bowiem goście Kawiarenki Artystycznej! No to jeśli tak, to dlaczego nieznani? Bo w zupełnie niecodziennej atmosferze kameralnego spotkania autorskiego będziemy mogli poznać ich nieco inne oblicze. Jestem przekonana zatem, że niektórzy z nich odkryją przed publicznością zupełnie nowe, czasem zaskakujące aktywności twórcze. Polecam jako prowadząca: Hanna Grabowska-Macioszek