Miejskie Centrum Kultury
im. Henryka Bisty


 • Generacje
  Generacje
  Więcej
 • Studio Teatru Fizycznego
  Studio Teatru Fizycznego
  Więcej
 • Koncert promujący nową płytę Dawida Janiaka
  Koncert promujący nową płytę Dawida Janiaka
  Więcej
 • Koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo
  Koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo
  Więcej
 • Ja się boję sama spać - spektakl muzyczny
  Ja się boję sama spać - spektakl muzyczny
  Więcej
 • Koncert Teresy Werner
  Koncert Teresy Werner
  Więcej
 • Szach – mat, czyli dama bije króla
  Szach – mat, czyli dama bije króla
  Więcej
 • Ciao, ciao bambina - monodram muzyczny
  Ciao, ciao bambina - monodram muzyczny
  Więcej

Legenda kolorów:

Rozrywka: koncerty, kabarety
sztuka icon
Sztuka: teatr, wystawy
Edukacja: warsztaty, projekty, dla dzieci
 
Rezerwacja biletów:
Rezerwacji biletów wstępu na imprezy można dokonywać pod numerem telefonu +48 32 2486 240 wew. 24 oraz 512 024 062, a także pocztą elektroniczną na adres: bilety@mckrudasl.pl. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi zasadami rezerwacji i sprzedaży biletów – TUTAJ

KLUB MALUCHA OD KWIETNIA W MCK – ZAJĘCIA BEZPŁATNE!
Począwszy od  5 kwietnia, zapraszamy na zajęcia przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 4-6 lat i ich rozwoju w kierunkach artystycznych.
Spotkania odbywać się będą każdą środę o godz. 16.30. Czas trwania zajęć: 45 minut. Udział bezpłatny – z uwagi na ograniczoną ilość miejsc – obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 32 2486 240, wew. 24.
W programie zajęć znajdą się: rytmika, prace plastyczne (z wykorzystaniem różnych materiałów – m.in. skręcanie balonowych zwierząt, modelowanie figurek z plasteliny, tworzenie gniotek, rysowanie, malowanie itp.), gry i zabawy muzyczno – ruchowe, także z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz wiele innych atrakcji.
Dzieci w tym wieku charakteryzuje niezwykła chęć poznawania nowego i łatwość przyswajania przekazywanych treści. Formuła spotkań gwarantuje przede wszystkim dobrą zabawę, a nauka dzieje się niejako „przy okazji”.
Animatorką Klubu Malucha jest Katarzyna Niemiec – studentka pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej z głową pełną pomysłów i chęci do realizacji. Nie lubi siedzieć w miejscu, woli aktywnie działać. Uważa, że w pracy najważniejsza jest kreatywność i dobra zabawa – tego maluchom z całą pewnością nie zabraknie w środowe popołudnia.