Miejskie Centrum Kultury
im. Henryka Bisty


 • Selfie.com.pl - spektakl teatralny
  Selfie.com.pl - spektakl teatralny
  Więcej
 • Koncert na Dzień Matki w wykonaniu Zbigniewa Wodeckiego
  Koncert na Dzień Matki w wykonaniu Zbigniewa Wodeckiego
  Więcej
 • Noc Tańca w MCK
  Noc Tańca w MCK
  Więcej
 • Kabaret Żuchwa – Przeżujmy to jeszcze raz
  Kabaret Żuchwa – Przeżujmy to jeszcze raz
  Więcej
 • Zemsta Nietoperza
  Zemsta Nietoperza
  Więcej
 • Koncert promujący nowe płyty zespołu Bernadeta Kowalska i Przyjaciele
  Koncert promujący nowe płyty zespołu Bernadeta Kowalska i Przyjaciele
  Więcej

Legenda kolorów:

Rozrywka: koncerty, kabarety
sztuka icon
Sztuka: teatr, wystawy
Edukacja: warsztaty, projekty, dla dzieci
 
Rezerwacja biletów:
Rezerwacji biletów wstępu na imprezy można dokonywać pod numerem telefonu +48 32 2486 240 oraz pocztą elektroniczną na adres: bilety@mckrudasl.pl. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi zasadami rezerwacji i sprzedaży biletu – TUTAJ

16.03.2017, godz. 18.00 Koncert Grzegorza Poloczka z towarzyszeniem duetu „Kola i Jula”, bilety w cenie: 35 zł parter, 25 zł balkon
Zapraszamy na koncert znanego i lubianego kabareciarza Grzegorza Poloczka, byłego członka Kabaretu Rak.

Podczas tego kabaretowo- muzycznego spotkania będą Państwo mieli okazję usłyszeć autorskie monologi, oraz piosenki artysty, napisane do muzyki zaprzyjaźnionych kompozytorów. W czasie koncertu można będzie usłyszeć teksty odzwierciedlające obecną rzeczywistość, ale również takie, które są swego rodzaju powrotem do czasów młodości Grzegorza Poloczka, pełnej życia tętniącego w familokach, historii z podwórka i kultu śląskiej tradycji.

Grzegorz Poloczek (ur. 28 stycznia 1959) kabareciarz i satyryk, był jednym z filarów Kabaretu Rak - którego członkiem był od roku 1993. Autor wielu scenariuszy programów telewizyjnych oraz tekstów - sprawdza się zarówno w pisaniu skeczy, monologów, jak i piosenek. Napisał tytułową piosenkę do programu kulinarnego „Rączka gotuje”. Doskonały konferansjer. W ostatnich czterech latach Grzegorz Poloczek wydał dwa podwójne albumy "...z mojego placu" i "Dwa światy" oraz płytę świąteczną "Mały podarunek". Za album „Z mojego placu” otrzymał Złotą Płytę.
Wieczór, na który państwa zapraszamy będzie wyjątkowy, ponieważ Grzegorz Poloczek wystąpi wraz z gitarzystą Bartosem oraz popularnym  duetem Kola&Jula.