Miejskie Centrum Kultury
im. Henryka Bisty


 • Wieczór muzyki żydowskiej
  Wieczór muzyki żydowskiej
  Więcej
 • Babski Kabaret, czyli Old Spice Girls
  Babski Kabaret, czyli Old Spice Girls
  Więcej
 • W krainie operetki i musicalu
  W krainie operetki i musicalu
  Więcej
 • Eleni - koncert z okazji Dnia Matki
  Eleni - koncert z okazji Dnia Matki
  Więcej
 • Maluchy w Krainie Dźwięku
  Maluchy w Krainie Dźwięku
  Więcej
 • Złota Rybka - spektakl dla dzieci
  Złota Rybka - spektakl dla dzieci
  Więcej
 • Tobiasz - musical
  Tobiasz - musical
  Więcej
 • Side Effect - koncert i spotkanie z Antarktydą
  Side Effect - koncert i spotkanie z Antarktydą
  Więcej
 • Krakowski Salon Poezji w Rudzie Śląskiej
  Krakowski Salon Poezji w Rudzie Śląskiej
  Więcej

Legenda kolorów:

Rozrywka: koncerty, kabarety
sztuka icon
Sztuka: teatr, wystawy
Edukacja: warsztaty, projekty, dla dzieci
 
Rezerwacja biletów:
Rezerwacji biletów wstępu na imprezy można dokonywać pod numerem telefonu +48 32 2486 240 oraz +48 512 024 062, a także pocztą elektroniczną na adres: bilety@mckrudasl.pl. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi zasadami rezerwacji i sprzedaży biletów – TUTAJ

4 marca 2018 /niedziela/ godz. 18.00 - "Side Effect" - koncert i spotkanie z Antarktydą

Bilety: 10 zł

przycisk online

W programie wieczoru koncert zespołu Side Effect oraz spotkanie z Antarktydą: Alfredem Pietrzykowskim i Michałem Kaczmarczykiem

Początki zespołu Side Effect sięgają końca 2011r, kiedy to Kornel Lukaszczyk z Mariuszem Sarotą postanawiają stworzyć coś w rodzaju kapeli, wówczas kojarzącej się bardziej ze wspólnego tworzenia i obgrywania utworów niż z formacją rockową w pełnym tego słowa brzmieniu. Z czasem ustalił się pełen skład i zespół przyjął nazwę Side Effect wynoszącą się od singla o tym samym tytule. Skład jednak na przestrzeni paru lat ulegał ciągłym zmianom, jednak zawsze opierał się na damskim wokalu, 2 gitarach elektrycznych, gitarze basowej i perkusji. 

Obecnie formację tworzą: Agnieszka Mazurowska, Mariusz Sarota, Szymon Palenga, Alfred Pietrzykowski i Kornel Lukaszczyk. Stanowią hybrydę różnorodnych postaci, odmiennych charakterów i różnic wiekowych. Dodajmy do tego przyjaźń i pasję do muzyki. Efektem połączenia tych składników jest odmienny, niepowtarzalny i własny styl zespołu.
O sobie mówią: - „Trudno od razu powiedzieć co gramy. Jest trochę rocka, trochę bluesa, elementy rocka progresywnego przeplatają się z melancholią żeby po chwili znowu wybuchnąć ostrzejszym brzmieniem i potem pląsać w wyciszeniach przeplatanych klasycznym metalem? W naszej muzyce staramy się przekazać nadzieję, marzenia, radość, a także niepewność i strach. Razem to wszystko jest spięte w całość i puszczone w określonej formie w przestrzeń jako "efekt uboczny" wspólnego obcowania nad pięknem dźwięku.”
Więcej o zespole (kliknij w link):
- oficjalna strona zespołu
- profil na Facebooku
- profil na YouTube