Zapraszamy na zajęcia wokalne dla młodzieży i dorosłych. 

Grupa młodsza: dla młodzieży w wieku 12-17 lat - podstawy emisyjne, zajęcia prowadzone w kierunku śpiewu pop-soul.

Grupa starsza: dla dorosłych w wieku 18-40 lat posiadających podstawowe umiejętności techniki głosu - praca w kierunku wielogłosowego śpiewania w stylu szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej.

Prowadzenie: Wojciech Sanocki

Koszt udziału: 100 zł/ miesiąc

REJESTRACJA uczestnika / dostęp do systemu zajęciowego VisualActivity - kliknij: TUTAJ 

Harmonogram zajęć znajdą Państwo w zakładce: "Sekcje i zajęcia", a dalej: "Harmonogram". 

- - - - - - - - - - - - - - 

Wojciech Sanocki – pianista, aranżer, kompozytor, pedagog. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej o specjalności aranżacja - kompozycja. Studia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach o specjalności pedagogika-psychologia. Przebieg pracy pedagogicznej. Od 1997 r. jako nauczyciel muzyki w Młodzieżowym Domu Kultury w Rudzie Śląskiej. Zajęcia prowadzone: nauka gry na keyboardzie - duety i indywidualne, fortepian rozrywkowy, Studio wokalne. Liczne nagrody i wyróżnienia dla wychowanków w konkursach Ogólnopolskich i Międzynarodowych.

Za wybitne osiągnięcia w pracy z młodzieżą Nagroda Prezydenta Miasta Ruda Śląska w 1999 i 2018 roku oraz nagroda Kuratora Oświaty w 2002r. W roku 2001/2002 praca w Pałacu Młodzieży w Katowicach - prowadzenie zespołu wokalno-instrumentalnego. Od roku 2002 do 2010 wykłady w Szkole II Stopnia Muzyki Rozrywkowej Nice Noise w Katowicach - fortepian i harmonia muzyki rozrywkowej. Od 2005 r. jako pianista i akompaniator w Studium Teatralnym, a obecnie w Szkole Aktorskiej Teatru Śląskiego w Katowicach.

Praca artystyczna - działalność koncertowa jako pianista:
Koncerty na podstawie płyty kompaktowej „Brel” z Wojciechem Młynarskim, Agnieszką Fatygą i Marianem Opanią. Pianista podczas edycji OFPA Rybnik 2005r.Nagroda dla najlepszego instrumentalisty, wyróżnienie dla pianisty w PPAWrocław 2006r. Koncerty z zespołem Ychtis - Ewą Urygą i Jackiem Wójcickim. Obecnie koncerty od 2020 r. w zespole Goran Larsen Jazz Quartet. Koncerty z projektem autorskim "Bal u Posejdona" oraz koncerty w projekcie "Dwa teatry – czyli dobry we mnie diabeł" z Moniką Szomko - aktorką warszawską.

Działalność kompozytorska i aranżacyjna:
Producent i aranżer pierwszej w Polsce płyty kompaktowej Brel, współproducent i aranżer płyty kompaktowej zespołu Ychtis, kompozytor piosenek na płycie dziecięcej „Śpiewam bo lubię” - III nagroda w ogólnopolskim konkursie kompozytorskim piosenki dziecięcej Poznań 2000. Od 2007 współpraca ze Akson Studio - studio producentów w Warszawie w produkcjach pierwszej transzy serialu "Blondynka", serialu "Twarzą w twarz", finał konkursu na muzykę do serialu "Czas honoru", autor muzyki do reklamyTVP1 - Orange Go. Autor muzyki teatralnej do licznych przedstawień w reżyserii m.in. Marka Gaja, Cezarego Domagały, Katarzyny Deszcz, Magdaleny Piekorz.